Крем-бальзам при відкладенні солей

Розроблений на основі унікальних, натуральних компонентів і є високоефективним засобом для профілактики відкладення солей. Регулярне застосування крему-бальзаму дозволяє усунути симптоми захворювання, а при комплексному лікуванні – його причини.
• Чинить протизапальну дію
• Знімає больові відчуття
• Має зігрівальний ефект
• Нормалізує обмінні процеси

Активні компоненти:

Екстракт бодяги: унікальний препарат тваринного походження, що чинить подразнюючу, протизапальну та анальгізуючу дію. Екстракт сприяє зменшенню больового синдрому при ревматизмі, артриті та радикуліті, нормалізує обмінні процеси.
Хондроїтину сульфат: є необхідним елементом для природного відновлення хряща, а також, має здатність утримувати воду в товщі хряща. Застосування засобів з вмістом хондроїтину сприяє збільшенню рухливості суглобів і зменшенню набряклості, активізації біосинтезу сполучних тканин і прискоренню процесу регенерації, стабілізації в’язкості внутрішньо-суглобової рідини, підтримує водно-сольовий баланс в суглобах.
Екстракт стручкового перцю: містить в собі капсаїцин – алкалоїд, який регулює обмінні процеси в хрящових тканинах, «розчиняє» відкладення солей, покращує мікроциркуляцію крові та лімфи в міжсуглобових тканинах.