Крем-бальзам від болю в суглобах

Універсальний комплекс на основі хондроїтину, колагену та натуральних екстрактів лікарських рослин, призначений для комплексного вирішення проблем пов’язаних із захворюваннями опорно-рухового апарату, а також при забиттях і розтягненнях.
• Знімає больові відчуття
• Покращує рухливість суглобів
• Зменшує запалення та набряки

Активні компоненти:

Гідролізат колагену: прискорює регенерацію ушкоджених тканин, приймає участь у відновленні хрящової тканини, допомагає зменшити набряки і болі в суглобах
Хондроїтину сульфат: є необхідним елементом для природного відновлення хряща, а також, має здатність утримувати воду в товщі хряща, що сприяє зменшенню навантаження на суглоби. Застосування засобів з вмістом хондроїтину сприяє збільшенню рухливості суглобів і зменшенню набряклості, активізації біосинтезу сполучних тканин і прискоренню процесу регенерації, стабілізації в’язкості внутрішньо-суглобової рідини, підтримує водно-сольовий баланс в суглобах.
Екстракт живокосту: чинить потужний протизапальний ефект при болях в суглобах, артритах, артрозах. Застосовується при відновленні тканин після травм і розтягнень.